Ciekawe czy ktos wie skad to jest:
Zarząd zrealizował wypłatę dwunastej raty układowej. Harmonogram spłat dla wierzycieli zaplanowany jest do 2028 roku. Po wykonaniu wszystkich rat układowych, zgodnie z pierwotnymi warunkami, pozostała kwota (np. z odzysków lub prowadzonej działalności) nie trafia automatycznie do obligatariuszy w ramach nadpłaty, lecz stanowi zysk przedsiębiorstwa.
Znalazłem to grzebiąc w sieci.