Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,77 zł , zmiana od tamtej pory: -20,90%

Re: co wiadomo o tej spółce?

Zgłoś do moderatora
Kurs wynosi dzisiaj 1,77 zł a ja jestem 11,89% w plecy łącznie z prowizją.
Czekam na opinię PZU i NN. Inwestycje nie są gównianymi zajazdami. W miarę akceptowana państwowa firma (PZU) oraz jakiś tam fundusz emerytalny "muszą" wytłumaczyć się z klęski. Bo jeśli poprzednicy byli "niczym", to "my" starujemy od zera. Na początek jesteśmy zerem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.