Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,77 zł , zmiana od tamtej pory: -20,90%

Re: co wiadomo o tej spółce?

Zgłoś do moderatora
PZU i OFE Nationale Niderlanden ma ją 20,71% akcji. W akcjonariacie są jeszcze 4 inne polskie fundusze. Ci główni kupowali po 32,40 zł za akcję. Jeśli tacy liderzy kupują tak drogo, to powinni "śię" wytłumaczyć, lub wykazać, że inwestycja jest warta 32,40 zł za akcję. W tej chwili, jeśli nie chcą pokazać, że PZU i NN to było dno, to muszą wykazać, że to było warte. Bo od czasu inwestycji powstał błękitny szlak i chińska droga winna windować kurs KDM. Jeśli nie, to trzeba zapytać PZU i NN o co chodzi. Bo mi się wydaje, że ktoś chce sprowadzić kurs do 1 gr, a później hossa. Chciałem kupić po cenie powyżej 1,80 zł, ale po moim zleceniu pojawił(ał) się blokujący.
A może ktoś coś wie i chce zarobić na max?
Jeśli nie wystawią oceny swoich inwestycji, to poddam się sugestiom, że to jest "ukraiński szlak" wyprowadzania aktywów.
Qu.. w te, albo w innym kierunku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.