Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: -19,44%

Re: CO TU TAK PYSZCZĄ NA AGORĘ, JAK AGORA MA HAKI NA HAKI, I HAKI, TAK

Zgłoś do moderatora
Oni sami siebie się nagrywają. A z aferą Rywina jak było - zrobili ustwkę, dużo harmidru i chcieli zaszantażować ówczesnych: premiera Millera, prezesa TVP Kwiatkowskiego i KRiTV Czarzastego aby im oddał za darmo lub grosze jeden kanał ogólnopolski telewizji. Ale nikt nie uległ szantażowi to musiał Rywin wziąć winę na siebie żeby na wolności byli członkowie tzw. grupy trzymającej władzę (Rapaczyńska, Michniki i reszta tego szemranego towarzystwa)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA 0,23% 4,35 2022-12-01 11:42:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.