Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: -18,24%

CO TU TAK PYSZCZĄ NA AGORĘ, JAK AGORA MA HAKI NA HAKI, I HAKI, TAK

Zgłoś do moderatora
WYGLĄDA WIELKA POLITYKA, WSZYSCY NA WZYSTKICH MAJA HAKI, A AGORA MA OD 1990 ROKU NAJWIĘCEJ HAKÓW I TAJNYCH AKT U SIEBI? JAK ZACZNĄ TO BĘDZIE JADKA, DOWIEMY SIĘ CO W KWITACH JEST O NASZYCH PRZYWÓD CE, NORMALNIE PREZES KACZYŃSKI MA CZARNĄ TECZKE JAK KIEDYŚ TAKI JEDEN CO CHCIAŁ NA PREZYDENTA RP. ALE JAJA A CHISTORIA POWTARZA SIEM.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AGORA 0,34% 4,42 2022-12-05 16:44:46