A ja myślę, że wydrenują dużą dywidendę. Ludzie którzy są właścicielami takich firm marzą o takich latach, gdzie zyski skoczą im w górę nieproporcjonalnie mocno. To jest ich 5 minut. Mając w sumie ponad 60% udziałów mogą zgarną lwią część zysków, a mogą je wyprowadzić w sposób legalny ze Spółki poprzez dywidendę. Zobaczcie co zrobił żyznowski z Mercatora wyprowadził ok. 1/3 zysku ze spółki z czego łyknął ok. 65% dla siebie. Tam nie było dywidendy tylko skup akcji wymyślił. A tutaj skup chyba nie wchodzi w grę tylko wypłata dywidendy. A żeby trzej właściciele odczuli przypływ gotówki spory to muszą sporo przeznaczyć na dywidendę. I stąd mój optymizm wypływa dotyczący wysokiej stopy dywidendy.