Mam nadzieję że będzie GIT z taką myślą trzymam jeszcze te akcje. bo cena jest absurdalna. Byłby numer gdyby główni właściciele a zarazem członkowie Zarządu chcieli wykorzystać te pięć minut świetnej koniunktury i przeznaczą z 70 - 80 % zysku netto na dywidendę, a wtedy 7,5 złotych dywidendy do wypłaty. Ci co dzisiaj oddają papier stratują się w kwietniu i odkupią po 16 złotych. To są moje życzenia na Nowy Rok