Daro z tym 7,5 zł to Ciebie poniosła ułańska fantazja :) Spokojnie będzie dobrze !! Sam mam tego sporo. Jestem przekonany, że będzie nowe ATH przed dywidendą. Spółka ma super wyniki. Wskaźniki też super. Szkoda tylko, że ta końcówka roku była taka lipna na GPW.