Pamietajmy, ze to polska giełda.
W zeszłym roku były dni (np. 5 sierpnia), w których spadki - niczym nieuzsadnione - bywały duże. Wcześniej te informacje o Hiszpanii itd.
Tutaj powód równie błahy, ale na niektórych wystarczy.
Moim zdaniem ten obrót to w dużej mierze automat, ale drobni z nim nie wygrają - można co najwyżej skubać.