Ja tam przeglądam portfel i zrzucam co mogę, żeby się na XTB obkupić. Trochę mi dzisiejsze spadki to utrudniły..
Firma ma bardzo duże perspektywy, liczba klientów rośnie lawinowo. Jeśli nie na CFD to zaczną zarabiać na zwykłych użytkownikach jako kantor internetowy.. Wierzę w tą firmę i dla mnie perspektywy rozwoju na kolejne kilka lat są olbrzymie