Dnia 2013-05-17 o godz. 22:20 ~grześ napisał(a):
> kinia jesteś nie do podrobienia .....świetnie naganiasz a
> znam cię i ten styl z doradcami. Kurcze chyba nie kupię po
> 35gr skoro Ty tu jesteś i Twój zaciąg. Pozdro
kupisz grzesiu powyzej 1 zł...bo wtedy dopiero zacznie sie jazda na papierze.