Kinia mam dla Ciebie swietny biznesplan. Zainwestuj w nowa kreacje, uloz fryzurke, pomaluj oko i facjate, szpile na wysokim obcasie. Po dokonanych czynnosciach stan przy drodze i zobacz jak sie sama salata zarabia :) :) :D
Aha zapomnialem o masci na ból dupy, ktora mozesz nabyc tutaj ;)
http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comment_qswWZNPWM0mH6j4uAqlh40yBeIBnFHEK.jpg
:D:D