Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,20 zł , zmiana od tamtej pory: -73,08%

Re: Co to za korekta?

Zgłoś do moderatora
Wisiały zlecenia sprzedaży po 3,60, 4,00 4,20 4,50 i nikt nie kupował, a jednak idzie do góry. Było RGR , a idzie do góry. Ktoś chce, abyś tak myślał, jak piszesz. Na samym dnie nie wymieniali się grubi między sobą. Sprzedał duży fundusz emerytalny (?), a kupiło kilku nieznanych, aby zarobić. Wcześniej przedstawiciel PZU był na WZA w Kijowie. Nikt tu nic nie robi przypadkowo, a kurs też nie będzie przypadkowy. Dla nas drobniejszych konieczne jest nie posiadanie dużego pakietu. Jak nie masz dużo, to się nie przejmujesz i jedziesz razem z nimi po bandzie. Do oporu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.