Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,00 zł , zmiana od tamtej pory: -72,00%

Re: Co to za korekta?

Zgłoś do moderatora
jeśli wytrzymają z 4,5zł do raportu pod koniec kwietnia to masz racje. Jak nie, to nie. Te duże pakiety na minimach to sami przerzucali, sytuacja się powtarza. Trochę jest zleceń na K po 4,8; 4,5zł'4,2zł a potem arkusz pusty do 3,7zł Taka to siła tego papieru. Jak tylko pojawi się większe zlecenie na S to zostaje w arkuszu i dopóki ulica go nie rozbierze albo sprzedający nie puści niżej to sobie wisi. Grubi wtedy puszczają znowu między sobą 10gr niżej żeby nie było że dzień bez obrotru. Takie rzeczy! Mogę się mylić, ale dopóki nie będzie komunikatu to sytuacja jest taka sama jak przed tygodniami czyli żadna. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KDMSHIPNG 0,72% 1,40 2019-05-06 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.