Dlaczego unikasz merytorycznej dyskusji? Dlaczego wypowiadasz się tylko, jak akcje lecą w dół? Pamiętam cię, jak twierdziłeś, że PXM zbankrutuje. Wowczas twierdziles ze 1 zl to za drogo za tego smiecia. Jak zweryfikowal czas Twoje wypowiedzi? Tak bedzie i tym razem. Potrzeba tylko czasu. Ja obecnie mam średnią 4,40, ponieważ cały czas dobieram. Źle wyszedłem, że ciebie nie słuchałem?