Zaraz się odezwą, zrobią zrzut z kilkudziesięciu tysięcy akcji i wyskoczą z pseudo biadoleniem, że to dno, że a nie mówiłem itd. Ale my już znamy te numery. Paniki nie bedzie tzn bedzie ale u nich. Wystarczy nie sprzedawac. A po 8,50 bedziemy juz na dobrej drodze.