Widzę, że na manipulowaniu znasz się wyśmienicie. Nie wiem jak na giełdzie. Każdy może sprawdzić twoje kłamstwo. W 2017 było to jednorazowy pik spekulacyjny. 30.01 kurs 5,2. 28.02 kurs 7,83. A już 06.03 13,80. Wzrost od początku roku wyniósł 268% w przeciągu dwóch i pół miesiąca. Czy teraz mamy podobną sytuację? W kilku kwestiach tak. Wówczas spekuła wyciągnęła PXM na szczyty, teraz ciągnie w dół. Druga podobna. Wówczas nie było powodów do wzrostów, a teraz nie ma powodów do spadków.