przeciez sama spolka pisala o umowie na 10baniek przed koncem roku :D wiem tyle co inni :P :D ale ja w porownaniu do was wierze w ich umowy i wciaz dobieram kiedys wystrzeli znow kilka set % jak dawniej po umowie z PGNIG licze ze to bedzie jeszcze w tym roku i wychodze ze spolki, ale odkupie sobie pozniej taniej z tym ze juz mniejszy pakiet i trzymam kilka lat jeszcze bo widze tu duzy potencjal :) pozdro