Jak myslisz czemu wciaz dobieram i mam juz 241500akcji po 2zl stoje sobie spojrz w ciemno bym tyle nie bral przeciez glupi nie jestem jak bym nie wiedzial ze beda kolejne umowy i wyzszy kurs pomysl na przyszlsoc nim cos napiszesz leszczyku, czekacie znow na 20gr i sie nie doczekacie a umowa w kazdej chwili moze sie pokazac najpozniej pod koniec grudnia i w kilka sesji zdazy kurs urosnac do ok 1-2zl cierpliwi tu zarobia kilkaset % w niecaly miesiac liczac od teraz :) zapisz post przeczytaj w nowy rok niech Ci glupio bedzie :DDD