po 30gr sypia a brac za kilka - kilkanascie sesji beda po 1zl i wyzej to jest smieszne :D no tak ale skad ini maja pewnosc ze umowa bedzie i urosnie, ja jednak wiem sypcie dalej leszczyki hihi :D dozobaczenia apowyzej 1zeta w grudniu jak pisalem :) pozdro