ofe sprzedaje bo musi więc wywala na gpw jak leci dziś wyniki zyski kontrakty to się nie liczy bo ofe jak ma wywalić dobrą spółkę to wywala.Polityka dziś się liczy i to jest niszczenie gpw zaczeło się od po a teraz pis kradnie resztę pewnie jakiś goldman kupi za grosze i kiedyś zarobi kupe kasy