Dnia 2012-02-20 o godz. 18:07 ~bankrut napisał(a):
> Dnia 2012-02-20 o godz. 12:40 ~bankrut napisał(a):
>
> Dnia 2012-02-20 o godz. 11:38 ~bankrut napisał(a):
> >
> Dnia 2012-02-18 o godz. 22:57
> gpwmaster napisał(a):
> >
> > CTC, ALE ZACZYNAM SIĘ ZASTANAWIAĆ...
> >
wszystkie
> bankruty na tej giełdzie
> dały więcej
> zarobić niż to ścierwo
>
> jago miraculum atlantis
> które nic nie robi też
> jest
> lepszą spółką niż ten
> śmieć i
> gniot
złodzieje mieli podać wyniki dzisiaj czy
>
> podadzą w czasie sesji czy po ??????????
najgorsza
> spółka na giełdzie od 4 lat
najgorszy prezes giełdowych
> spółek to Król -to nazwisko nie pasuje do tego pana
jednym słowem wszystko jest lepsze od tego ścierwa i pana prezesa tego ścierwa i pana od relacji Latacza krętacza