Dnia 2012-02-20 o godz. 12:40 ~bankrut napisał(a):
> Dnia 2012-02-20 o godz. 11:38 ~bankrut napisał(a):
>
> Dnia 2012-02-18 o godz. 22:57 gpwmaster napisał(a):
> > > CTC, ALE ZACZYNAM SIĘ ZASTANAWIAĆ...
>
wszystkie
> bankruty na tej giełdzie dały więcej
> zarobić niż to ścierwo
>
jago miraculum atlantis
> które nic nie robi też jest
> lepszą spółką niż ten
> śmieć i gniot
złodzieje mieli podać wyniki dzisiaj czy
> podadzą w czasie sesji czy po ??????????
najgorsza spółka na giełdzie od 4 lat
najgorszy prezes giełdowych spółek to Król -to nazwisko nie pasuje do tego pana