Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  42,05 zł , zmiana od tamtej pory: -52,91%

Re: Co jest granego?

Zgłoś do moderatora
Zmierzamy w dół. Pytanie tylko jak nisko. Sam chcę kupić pakiecik z myślą o emeryturze, bo widzę tą spółkę jako solidną i stabilną w dłuższej perspektywie. Mocno zastanawiałem się nad kupnem przy cenie 45, dobrze że się wstrzymałem bo informacje na 2018 nie przedstawiają się zbyt optymistycznie i możliwa jest dalsza przecena. Chyba warto poczekać na odbicie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -1,00% 19,80 2021-10-19 11:05:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.