"...masz jakieś silne kompleksy z mojego powodu " Heh nie wlewaj sobie. Co do przepraszania to widać pomyliłem Ciebie z kimś innym. :P Ja piszę w stylu -" Agh ! trupy z szafy", Agh! AGH! podawanie tlenu " -3 razy na minutę ? Ludzie widzą i oceniają. Możesz nawet zakładać sobie wątki na forum i komentować swoje wcześniejsze wpisy - nikt Ci tego nie zabroni.
"bo jakis wykres psuje ci nastrój i od rana musisz o tym forum wszystkim ogłosić" Jak już pisałem nie wlewaj sobie .
Co do dalszej treści wpisu to powiem "tylko na tyle Ciebie stać ?" :P