Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,78 zł , zmiana od tamtej pory: -62,22%

Re: Co dalej?

Zgłoś do moderatora
Forumowym malkontentem, a raczej moim osobistym malkontenckim fanem jesteś ty, n3x.
Wnioski sobie wyciągaj, jakie chcesz. Tyle twojego.
Z twojego pisania można natomiast wyciagnąć wniosek, że masz jakieś silne kompleksy z mojego powodu, 
skoro tak cie irytuje moje pisanie.
Ale to twój problem i twojego lekarza.
Już raz przepraszałes i znowu schodzisz na poziom hejterskiej gimbazy?
Myślałem jednak, ze masz jakąś klasę...

A tak zarzekałes sie jak żaba błota, ze nie bedziesz czytac ani pisac do mnie,
bo szkoda ci czasu. A jednak uzalasz sie na forum, bo jakis wykres psuje ci nastrój
i od rana musisz o tym forum wszystkim ogłosić.
Zalisz się czy chwalisz? A może próbujesz byc dowcipny?...
Ciebie chyba nikt do zadnego pijaru nawet by nie najął.
Jesteś bowiem niekonsekwentny i nielogiczny.
Chcesz pokazać protekcjonalnie swa wyższość nade mną? Prosze bardzo.
Ukazujesz swą polaczkowatą zlośliwość i bezsilność wobec kogoś, kto cię irytuje.
Nie polemizujesz ad rem, ale znizasz się juz tylko ad personam.
A to cecha ludzi bezsilnych, małostkowych i... domyśl sie jakich jeszcze.
A ze swoich dowcipów chyba sam tylko się śmiejesz.
Tak bardzo boisz sie moich postów, ze tylko o mnie piszesz, a nawet mnie wywołujesz?
Odreagowujesz jakies kompleksy? Otwierasz lodówkę, a tam...wykres?
Pokonfabuluj dalej o mnie, ponarzekaj, skoro ci przynosi to jakąś ulgę.
Tyle twojego, co troche podszczypiesz mi sznurówki...
Mnie nie przeszkadza.
Ugryźć nie mozesz, to choc pohałasuj na forum, by cię zauwazyli...

Tak ci przeszkadza, co piszę? Nie czytaj, skoro tak to deklarujesz.
Ale juz wiadomo, żes niekonsekwentny.
Albo pisz, co chcesz i ile chcesz. Chętnie poczytam.
Mnie twoje pisanie nie przeszkadza, a ty mojego mnajzwyczajniej boisz się, skoro tak nerwowo
reagujesz. Pisz dalej o mnie, zachęcam. I postaram się nie pozostawiać bez odpowiedzi, skoro sie tego dopraszasz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABCDATA 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.