Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: 291,25%

Re: Co by bylo gdyby spółka zeszła z giełdy?

Zgłoś do moderatora
Nie będzie żadnego przymusowego wykupu. Firma może oczywiście ogłosić chęć skupu akcji po dowolnej cenie ale nie musi. W praktyce raczej to się nie stanie bo to firma krętaczy i oszustów, i jedyny istniejący dla nich kierunek przepływu gotówki to do ich kieszeni. Więc zostaniesz z akcjami i możesz teoretycznie handlować sobie nimi nadal ale już poza obrotem giełdowym. Przeciez jest masa spółek akcyjnych które nie mają swoich akcji na giełdzie. Spieniężenie czegoś takiego może być już arcytrudne.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP -8,26% 2,66 2021-10-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.