Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,40 zł , zmiana od tamtej pory: 13,43%

Re: Co będzie

Zgłoś do moderatora
Pewnie. W raporcie jedyna sprawa "wykazujaca" wzrost zobowiazan to dlugoterminowy leasing kapitalu. Szczerze to nie wiem z jakiej paki się pojawil ale z analizy wcześniejszych raportów wygląda na to że wpadło coś "ekstra" na podstawie czego nie możemy wyciągac pochopnych wniosków. Jeśli ktoś wie skąd się pojawil ten element w zobowiazaniach dt. to chętnie się dowiem. Marża I spadła chyba o ok 3p.p.. patrzac na to że jesteśmy w IQ, gdzie w branży odzieżowej sa zazwyczaj wyprzedaże a i wejscie do aldi na pewno na jakąś partie towaru obniżyło marze, to co się dziwić? Nie ma co siac moim zdaniem paniki i poczekac na kolejny raport kwartalny.
  • Co będzie Autor: ~Lupus_87
  • Re: Co będzie Autor: ~antypis

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESOTIQ -1,62% 15,20 2019-07-22 09:40:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.