Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 57,43%

Re: Clash II wczesny dostęp 30 września

Zgłoś do moderatora
Dlaczego uważasz, że to błąd że najpierw gra pojawi się tylko na platformie spółki?
Moim zdaniem to bardzo dobrze - będą mieli dodatkowy feedback i czas na załatanie najważniejszych bugów i problemów przed "prawdziwą" premierą co by niepotrzebnie nie zbierać negatywnych komentarzy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 2,25% 0,64 2023-06-06 15:27:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.