Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: 33,79%

Re: Clash II wczesny dostęp 30 września

Zgłoś do moderatora
Należy sprecyzować, że 30 września gracze dostaną dostęp do gry we wczesnym dostępie. Czyli nie będzie to pełnoprawny, ukończony tytuł tylko "projekt w budowie" i to tylko na platformie Spółki, co moim zdaniem jest również błędem.

Premiera na innych platformach, która zaplanowana jest na 28 października również będzie we wczesnym dostępie.

Innymi słowy spółka kłamała, że jest gotowa na premierę w kwietniu, a jedyną przeszkodą jest wojna w Ukrainie.

Że też ludziom, którzy inwestują w spółki growe trzeba tłumaczyć takie rzeczy.
Link do wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wczesny_dost%C4%99p_(gry_komputerowe)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBGAMES 5,40% 0,59 2023-05-26 16:42:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.