Dnia 2017-10-26 o godz. 10:00 ~Żenua napisał(a):
> Czekają na węgiel do tendera...na paleniu papierami daleko nie zajadą...najadalej za peron
25k stoi do 57 gr
tu trzeba duża węgla
po wynikach za 4 kw znajdzie się węgiel
powolutku bez pośpiechu można kupować