Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: 30,65%

Re: Cisza ostatnio

Zgłoś do moderatora
radar to strona pogladowa,czy oni ja wogole aktualizuja??

a pozatym nie sugereuj sie takimi stronami,bo w tym przyapdku cena powinna byc np pkp cargo powzyej 30zl a jaka jest wiemy i z czego wynika...nie ma sensu abys na to zwracal uwage,lepiej zasugeruj sie sytuacja finansowa spolki cena zakupu wiekszosciowych akcjonariuszy itd...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS 2,53% 1,62 2023-09-28 13:44:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.