Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,22 zł , zmiana od tamtej pory: 34,43%

Re: Cisza ostatnio

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-06-30 o godz. 12:11 ~DannySon napisał(a):
> Pytanie tylko jak długo będą czekać, żeby kurs zaczął odrabiać. Raczej ktoś stara się wycisnąć jeszcze trochę akcji z rynku.
> > Wspomniałeś o NWZA. Nigdzie nie znalazłem info o takim wydarzeniu, zatem wskazujesz na hipotetyczne zdarzenie w przyszłości, które mogłoby mieć miejsce gdyby... No właśnie co?

spokojnie,nie widze problemu aby zwolac NWZA celem podjecia uchwały o skupie akcji!

przypomne:

40mln w kasie

skup 2mln po 8zł wystrczy!

to daje 16mln zł,w kasie nadal 24mln zl +AUM .

Akcje skupujaa wielu juz pozegnało sie ze spolka badź ma akcje nabyte po cenie >= 2z!

o reszcie pisałem,teraz info o dzialnosci nowej, td,spie spokojniedokupilem za piniedze z idea banku i jestem zadowlonym akcjonariuszem altusa,na te chwile wystrczy mi shares 2 dni dodatkowych zakupow.Teraz czekam na JakubasaFram i Quercus,maja tutaj duzo do nadrobienia,a zwiekszajac udzial w akcjonariacie ,skupili nieco z rynku,cały czas ich średnia jest powyzej 2zł!

Poczekam,im mniej akcjonariuszy detalicznych tym lepiej....niech ci co cche sprzedadza i spokoj.

Uwazam ze to ostatnie akcje przed duzymiii wzrostami co wynika z duzego wykupienia(obroty,wolumeny)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALTUS 0,00% 1,64 2023-09-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.