Według mnie grupa która obejmę nową emisję to w większości osoby które obejmowały pierwszą, swoją drogą mają teraz przestawiony pistolet do głowy: wiedzą że jeśli emisja nie dojdzie do skutku to mogą stracić większą część wcześniej zainwestowanych pieniędzy. A co ceny? wcale bym się nie zdziwił jakby były w okolicach 1.5.
Z raportu dało się wyczytać że spółka raczej skupi się na dowiezieniu do końca obecnych projektów niż na rozpoczynaniu nowych, akurat to jest na plus całej tej sytuacji.