Cisza po części wynika ze struktury akcjonaroatu, Ci z grubszym portfelem raczej tu nie zaglądają, może poza kuczpilem (50 tysiecy papiera po 7 zeta więc u niego grubo jest, przynajmniej tak pisze...).
Poza tym na forum ile jest forumowiczów którzy piszą pod rozponawalnymi nickami? Ty, ja , kuczpił i .... niestety ...Pozytywny (aczkolwiek ostanio niby znowu się na forum odezwał, ale ma inne IP i pobuje pisać jak poprzedni pozytywny ale to raczej nie on, tylko kolejny klon).
Teraz to czekamy co emisją, także myślę że na kursie na razie flauta, zobacz dziś na szerokim zwała a tu cisza, tu w tej chwili zostali tylko twardojajeczni :)