Dnia 2019-12-12 o godz. 08:54 ~Inwestor napisał(a):
> [...] sam kiedyś naganialem na spadki na spółkach które chce kupić tanio :D
Brawo, świetna argumentacja.
Tak samo, jak byś napisał że wszyscy są złodziejami, wszyscy kradną, bo ty kiedyś kradłeś :)
Nigdy nie oceniaj innych według siebie !!