Hehe dobre, a ja mam zysk przy tej cenie już jakbyś nie wiedział warto było u średniac mocno w dół od 2lat nawet po 16gr sporo się dobrala i 26gr, a jak wybije po dużej umowie na 2zl zobaczymy kto się będzie śmiał i to już bardzo niedługo bo zostało niewiele sesji o końca roku spiesz się z zakupami lub stój na peronie wisi mi co zrobisz przynajmniej j inni zarobią, a Ty byłeś i będziesz golasem bez akcji na termo. Idź zaśmiecac wątki innych pereł masz kilkaset spółek do wyboru po co tu siedzisz, bo wiesz dobrze ze jest tu olbrzymi potencjał ale się nie przyznasz haha wiadomo, sam kiedyś naganialem na spadki na spółkach które chce kupić tanio :D