ktos sie chyba podszywa pod naszego miszcza!
"kernel robi mi psikusa"? przeciez wiadomo, ze miszcz wyszedł na górce, czeka az kurs zjedzie do juz dawno obliczonego przez niego dołka, zeby mogł tam dokupic wiecej przed kolejna falą wzrostów. także przykro mi trollu - kiepska prowokacja
:)))