Wszystko wskazuje, że nawet rachunku nie posiadasz.
1. Skrinów nie chcesz pokazać.
2. Nie chcesz się założyć nawet o butelkę (dobrej) wódki. Kilkadziesiąt złotych plus kurier/inpost przerasta cię finansowo.
3. Nie chcesz zarobić łatwych pieniędzy. Mogę dać ci dowolną kwotę do obrotu. Niech to będzie melon. Zarób TYLKO (sic!) 10 %,a do podziału będzie 100 k. Fifty/fifty to 50 000. Prowizję i podatek Belki biorę na klatę. Nie znam NIKOGO (poza tobą :))) kto nie chciałby przytulić tak łatwych pieniędzy :)))