Serce mi ściska jak pomyślę o twojej trosce o mój portfel. Żebyś tak samo martwił się o swoje zarobki to świat byłby o połowę lepszy..
Po raz kolejny proszę: pochwal się ile zarobiłeś na LVC (wejście/wyjście) - najlepiej pokaż pdfy.
Ten livechat strasznie parzy ci rączki. Dlatego możesz pokazać jak ci idzie na kelnerze.
Jak jesteś tak dobry na jakiego chcesz wyglądać to... dam ci mój portfel do zarządzania. Dzielimy się fifty/fifty. Nie jestem pazerny. Możemy zawrzeć dowolną umowę. Nic nie tracisz, a do zrobienia masz tylko jedną operację więcej. Obsłużysz swój, a potem mój rachunek. Zarobisz tyle ile umiesz - sky is the limit.