Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: ciekawa sytuacja

Zgłoś do moderatora
maraz jesr dlatego, ze ci, co mieli wywalić, to wywalili, a ci, co chcieli kupić po 5-6 gr to kupili i czekają, by zaronić choć na groszowym wzroscie.
a ze inni8 nie3 są zainteresowani braniem, to i8 na niższych półkach pustki...
bo po co brać, jak w kazdej chwili moze być info o zawieszeniu notowań i będzie dla wielu takie zaskoczenie jak dla hehepłaczka, który nie wywalił po 16 gr i kolejny raz zagapił sie... ;-D

Jeśli juz kupowaĆ spekulacyjnie, to po 3 gr i czekać na windę do 5-6 gr...
A branie po 5 gr - rynek jasno pokazuje obrotami, zę nie warto brać bomi tak drogo...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOMI 0,00% 0,01 2013-09-26 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.