trudno sie mowi i zyje sie dalej, wczoraj sprzedalem czesc erga za grosze i wiecej juz nie bede sprzedawal - erg spadnie pewnie w okolice 40 gr i tam bedzie wsparcie, a po panu pat. przyjdzie jakis mat. zobaczycie, papier jest bardzo slaby ale kiedys jesli spolka nie zbankrutuje zainteresuje swoja ceną i wybije sie z letargu. Teraz pozostaje nam ogladac spadki na tym papierku i nic wiecej na najblizsze m-ce.pozdrawiam