zgodze sie z Tobą polaczku ciulaczku. jak przesledzisz posty "optymistow" zauwazysz, ze w 95% byl to blef o przejeciu pompce itd fakty sa zatrwazajace, wydymali nas ot co (głowny guru zwial z kasa z Erga Pan P.), a ja nie mam zamiaru z oszustami miec cokolwiek wspolnego, a za swoje slowa powinno sie ponosic odpowiedzialnosc, nie martw sie, zycie toczy sie dalej.