Dnia 2011-09-29 o godz. 12:16 ~kaznodzieja napisał(a):
> nosze sie z zamiarem sprzedazy akcji Erga okolo 90 tys
> sztuk
nie mam czasu na czekanie, mam wazniejsze sprawy, czy
> strace? tak strace ale skoncze z ta karuzela, a odkuje sie
> na czyms innym ahoj.. naganiacze i wrozbici...piszcie sobie
> co chcecie
I takich osłów jeszcze tu paru zostało...facet z czym do gości...przed...pisz wszystko i pójdziesz na ziobry!Jestes typowym graczem ..no wiesz jakim!!! Nie ma czasu na czekanie...dobre sobie...zartowniś!!!