Jak tu wszystkie relacje z inwestorami leżą.Firma zrobiła lata temu emisję dla.spolek słupów porejestrowanycj po całej Europie.
W wolnym.obrocie jest malo akcji ale nikt tego g. Nie tyka ze względu na ludzi ktorzy zarządzają ta spolka.
Kretacze a niektórzy jeszcze chyba nadal pierdzą w pasiaki