Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -75,62%

Re: Chyba się doczekaliśmy ! ;-)

Zgłoś do moderatora
https://www.wprost.pl/kultura/10041900/Specjalny-Orzel-Tygodnika-Wprost-dla-lady-Blanki-A-Rosenstiel.html

Jakby ktoś miał wątpliwości, czy Karaszewski przy pomocy cioci Blanki Rosenstiel może ściągnąć do Medical Cannabis - obojętnie czy partnera w biznesie marihuanowym, czy inwestora - to proszę pamiętać kim jest pani Blanka.
Myślę, że fakt iż jej mąż ufundował medyczną nagrodę w Stanach a ona pewnie dziś nadal ją wręcza - dodatkowo pomogą w zacieśnianiu więzi nie tylko z firmami z USA czy Kanady, ale i Izraela i reszty swiata.
A przyjazne rządowi media na pewno przedstawią inwestycje Medical Cannabis w dobrym świetle... Zwłaszcza po tym, jak Blanka Rosenstiel na początku tego roku nie zaprosiła Wałęsy na doroczny bal Polonii w Stanach organizowany przez panią Blankę - honorowa konsul RP w Miami na Florydzie.
https://trojmiasto.onet.pl/lech-walesa-nie-zostal-zaproszony-na-bal-polonijny-w-usa-to-poklosie-rewelacji-ipn/c0xsefr

I napisała apel do Wałęsy, żeby nie szargał dobrego imienia Polski:
https://www.wprost.pl/kraj/10077970/Walesa-w-ogniu-krytyki-Tym-razem-dostalo-mu-sie-od-milionerki-z-Miami.html

Czy ktoś ma wątpliwości, że Medical Cannabis dostanie potrzebne zezwolenia na import marihuany i wprowadzenie jej do obrotu w Polsce? Albo, że znajdzie - jako jedyna polska spółka giełdowa z branży marihuanowej - partnera spośród światowych eksporterów marihuany?
A to wszystko są firmy o kapitalizacji liczonej w miliardach dolarów. Wiecie co to dla nich inwestycja w Medical Cannabis, która będzie przepustką do polskiego rynku?
Jutro pewnie się nic nie wydarzy, bo ludzie lubią mieć czarno na białym - komunikat ze spółki. Może jak złożą wnioski o pozwolenie na import i dopuszczenie do obrotu na polskim rynku poinformują tez z kim - i na jakich zasadach - współpracują. Obojętnie, czy to będzie firma z USA, Kanady, Izraela czy Australii. Albo filie gigantów światowych - duńskie czy niemieckie. Myślę, że wtedy kurs pójdzie ostro w górę.
Niemiecki odpowiednik Medical Cannabis na fali pierwszego optymizmu poszedł na giełdzie we Frankfurcie w górę o 850 procent w trzy dni. Zobaczymy, może u nas będzie choć w częsci podobnie :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.