Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: -75,62%

Re: Chyba się doczekaliśmy ! ;-)

Zgłoś do moderatora
Teoretycznie, to oni mogą zając się tym biznesem sami, podpisując tylko umowy na import marihuany w postaci suszu czy czegoś innego. Ale ja w to nie bardzo wierzę - import marihuany - przy tych kontrolach, wydatkach na ochronę itd. - to na pewno kosztowna zabawa. Oczywiście, Medical Cannabis jest w rękach Karaszewskiego za którym stoja pieniądze cioci Blanki Rosenstiel - multimilionerki, czy raczej miliarderki z USA. Jakby Karszewski i ciocia chcieli - mogliby się w ten marihuanowy biznes bawić sami. Ale wątpię. Choć to legalny biznes i baaaardzo przyszłościowy, jest jednak trochę taki naznaczony, lekko podejrzany rzekłbym nawet. To musi potrwać, zanim zaakceptujemy, że to biznes ok i to pomagający chorym.
Dlatego stawiam - także ze względów finansowych - że do Medical Cannabis wejdzie jakiś gigant światowy, a Medical Cannabis stanie się jakimś oddziałem takiego Canopy czy Aurory - żeby tylko te dwa giganty kanadyjskie wymienić. Wymieniam nieprzypadkowo, bo jak już pisałem - i Canopy i Aurora w ostatnich można powiedzieć miesiącach uruchomiły interesy poprzez przejęcia czy nawiązanie współpracy z firmami w Danii i w Niemczech.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.