Trakcja a torpol to zupelnie inne firmy ...
TRAKCJA od lat ma problemy straty, klopoty z realizacja kontraktow ... 39 % udzislow mieli hiszpanie
Przejecie jej przez PKL bylo i jest ratowaniem od bankrutctwa ..
Torpol od lat jest na plusie dobrze zarzadzany....
Jak bedzie dalej sie zabaczy zawczesnie na zgadywanie . .