Czyja przyszłość? PKP i CPK czyli ogólnie kolei czy firm będących własnością PKP i CPK, które dla PKP i CPK będą realizować kontrakty? Bo patrząc po wynikach finansowych i zyskach (a raczej stratach) Trakcji, która działa na tym samym rynku i realizuje te same kontrakty co Torpol to raczej PKP i CPK a nie Torpolu. Obawiam się, że tak jak dla PKP Trakcja jest tanim wykonawcą po kosztach (a nawet poniżej skoro wykazuje straty) to to samo może być z Torpolem jak zacznie realizować zlecenia CPK...