No przecież mówię że na duże kontrakty trzeba mieć jak największy kapitał!!!
Kuna! Przecież to inna ocena ryzyka!!! Dlatego się łączą i dokapitalizują!!!
Przewodzi oczywiście SoftBlue.!!! Soft OBEJMUJE UDZIAŁY!!!!
A kmiotki pisali coś innego i dlatego panika była.I jakieś inne durnoty rodzinne. Nie Każdy człowiek czy prezes patrzy tylko na swój czubek nosa!!! Tu ma być coś dużego!!!
ROZUMIECIE ?